cSt . Team [C.s]

cSt . Team [C.S]
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te Instalohet AMXMODX ne Server te CS

Go down 
AuthorMessage
arLinnD
Admin
Admin


Posts : 28
Join date : 2008-09-20

PostSubject: Si te Instalohet AMXMODX ne Server te CS   Sat Sep 20, 2008 7:51 am

Tutoriali: Si te instalohet AMXMOD ne Counter Strike !
Autori: Effexor
COntact: effexor-pro@live.com
Web : www.the-bloodzz.net - www.the-bloodzz.ch - www.the-bloodzz.co.nr
---------------------------------------------------------------------------

- Se pari shkarkone ket file : 4shared.com/file/24692301/e3916633/AMX_Mod_X.html

- Pas shkarkimit e boni EXTRACT (Klikojm me tastin e djatht mbi file dhe pastaj EXTRACT HERE)

- Hyni ne follderin me emrin AMX Mod X pastaj dy her klikoni ne INSTALLER

- Next - I accept terms ........... NEXT

- E zgjedhim opcionin SELECT MOD DIRECTORY dhe shkojm prap NEXT

- Tash shkojm dhe e instalojm ne C:/HLDS/cstrike dhe te CUSTOM GAME ADDON : e zgjedhim Counter-Strike

- Klikojm OK edhe ne fund Finish

- Te konfiguracioni skeni qa prekni kurgjo mir e keni Wink

- Tash per mu llogirat si admin ne server me rcon veproni keshtu : rcon_password (pasvordi qe e keni len)

- E per amx comanda shkoni keshtu pasi jeni llogirat veproni keshtu : rcon amx_(ktu komanda e amx shkon)

- Per ata qe nuk i din ja ku i keni disa comanda dhe pershkrimin per qka perdoren : http://pro-killer.110mb.com/amx-cm.txt

- Kopjimi lejohet por normalisht autori te publikohet .

---------------------------------------------------------------------------
Tutoriali: Si te instalohet AMXMOD ne Counter Strike !
Autori: Effexor
COntact: effexor-pro@live.com
Web : www.the-bloodzz.net - www.the-bloodzz.ch - www.the-bloodzz.co.nr
---------------------------------------------------------------------------
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Back to top Go down
View user profile http://cst-team.niceboards.net
 
Si te Instalohet AMXMODX ne Server te CS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» No server response
» New online chess server, www.easychess.com
» Chess-Tournament-Results-Server
» FICS - Free Internet Chess Server
» No server response

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cSt . Team [C.s] :: Cs Tutorials-
Jump to: